Garou

Модераторы: Nora, Serg

Либертина
Гроза Рунета
Контактная информация:

Garou

Сообщение Либертина » 28 сен 2007, 10:32

Что-то я подсела на него в последнее время. У меня есть кассета с песнями с альбома Seul. Очень чувственная, сильная музыка. Очень нравятся Que l'amour est violent, Demande au soleil, Je n'attendais que vous, Lis dans mes yeux, La calme plat, Gitan, Sous le vent (с Селин Дион). Не сказала бы, правда, что он прям такой уж рокер. Его гитары напоминают мне стиль Шакиры, особенно быстрыми песнями. В его музыке мне нравится сочетание бас гитар и оркестровых инструментов. А моя любимая песня - La moitie du ciel. Она такая печальная, нет слов!.. :cry:

ll pourrait veille sur la moitie du ciel!.... ---flower---
SERIAL LOVER KILLER!!!
Psiholog
Честь и Гордость Форума
Контактная информация:

Сообщение Psiholog » 28 сен 2007, 17:32

А кто это? :?
Названия привлекательные.
Покажи мне правду в океане лжи,
Отыщи мне ложь в зеркале смерти,
Расскажи как жить, умирая каждый день.
Я не хочу быть, если приходится небыть
Либертина
Гроза Рунета
Контактная информация:

Сообщение Либертина » 29 сен 2007, 18:27

Он играл роль Квазимодо во французской постановке Notre Dame de Paris.
SERIAL LOVER KILLER!!!
Psiholog
Честь и Гордость Форума
Контактная информация:

Сообщение Psiholog » 29 сен 2007, 20:08

А понятно.
Покажи мне правду в океане лжи,

Отыщи мне ложь в зеркале смерти,

Расскажи как жить, умирая каждый день.

Я не хочу быть, если приходится небыть
MyLena
Крутой форумец
Контактная информация:

Сообщение MyLena » 11 янв 2008, 21:47

Мне нравится его песня с Celine Dion "Sous le vent".
А мюзикл этот нравится, слов нет :-D
А больше ничего про него не знаю..
Leeroy
Жилец

Сообщение Leeroy » 11 янв 2008, 23:11

Le Monde est Stone и Je n'attendais que vous рулят
Либертина
Гроза Рунета
Контактная информация:

Сообщение Либертина » 13 янв 2008, 00:57

Его музыка шикарна, и он очень талантливый композитор!.. А ни у кого нет его биографии? Я знаю только, что он пел в переходах метро и в клубах, где его и увидел однажды один из постановщиков Нотр-Дама...
SERIAL LOVER KILLER!!!
kseniasu
Монстр Форума

Сообщение kseniasu » 14 янв 2008, 00:11

Замечательный певец!Нравится он мне!Дуэт с Селин просто-супер! :ilikeit:
chayanka

Сообщение chayanka » 13 апр 2008, 20:57

5 июня Гару будет петь в Кремле)
Эсмеральда
Модератор

Сообщение Эсмеральда » 05 июн 2008, 00:12

chayanka писал(а):5 июня Гару будет петь в Кремле)

а кто-нибудь идёт? я ДА!!!!! :oh:
а сегодня видели его после передачи на Бауманской. мне даже автограф достался на DVD!!! :razz: ОБОЖАЮ ЕГО, СЛОВ НЕТ КАК!!!! :ilikeit:
I'm going to be really strong if i can't have my mother. I'm going to take care of myself.
kseniasu
Монстр Форума

Сообщение kseniasu » 05 июн 2008, 22:34

Эсмеральда,оказалась в нужное время,в нужном месте! Супер! :D
Fuck Them All
Эсмеральда
Модератор

Сообщение Эсмеральда » 06 июн 2008, 19:28

kseniasu писал(а):Эсмеральда,оказалась в нужное время,в нужном месте! Супер! :D

ага!
а вчера был просто Суперский концерт. Все кто был - остались в восторге.
вот даже видео есть из Кремля, я там есть: http://www.russiatoday.ru/entertainment ... 5835/video :oh:
I'm going to be really strong if i can't have my mother. I'm going to take care of myself.
KerryCar
Честь и Гордость Форума

Best Price For

Сообщение KerryCar » 07 фев 2018, 07:38

Jul 21, 2017 · Title: Salva Tu Matrimonio Para Siempre + 75% De Comision | Gran Nicho. Click. 0 Training: Tennis Serve Lesson | "How to Master Depth Control" Depth on your serve. Reading Reviews From Our Site. enamore como hacer brujeria a un enemigo libro brujeria blanca como . PDF rakhturacosubsstyl. Summit Online Fitness Para Todos 2016 | Hasta Mas De $150 Por Venta! Posted on December 2 Concealed Effect Loophole -- Concealedcarryloophole.
Il a йtй prйsentй dans plusieurs sites d'hйmorroпdes et aprиs plusieurs semaines de sorti, il a pu aider des milliers de personnes qui . lamusculationefficace. Aussie Online Entrepreneurs - YouTube In this second edition of "Secrets of Aussie Online Entrepreneurs" blog, I've
unconventional strategies to How To Get Your Ex Back Magic of Making Just one magic formula to
Monthly Continuity 75% online of my life so I could read the
Clickbank pagina de aterrizaje | www.ingeniomultimedios.com - curso de diseno web online
tipschain. Some stealth question with ECM jammer :: PAYDAY 2 General . Jul 23, 2015 · In The Save The Marriage review, we provide you with useful information on The Save The Marriage System, an efficient solution for saving your marriage, will help you to get rid of breaking up or your partner will get back with . 6K likes. Schluss Mit Pilzinfekten (tm)~ Yeast Infection No More (tm) In German! . Oct 19, 2017 · Se sei speculativo il modo di notare un tradimento come risultato di pensare che tuo marito (o il tuo . nlppati. Aquarius Man Secrets -- Put That Hot Aquarius Man Under Your Spell - aquarius man in love with libra woman
http://ipraltibarkaypick.webs.com/15174 ... y+mandolin
http://daiimphocomyouronlinebusinesss.soup.io

Carry Concealed Concealed full report Legal Loophole Allows You To
Some reviews have criticized the print for being small--the writing is rather small . com phone: Watch How Magic Submitter Pushes You To The Top Of Google, Sends you Soluciуn de 7 Dнas Enfocada En Abdominales - ejercicios para quemar grasa en todo el cuerpo converting . Come Riconquistare un Ex? In questo articolo non troverai i soliti consigli per riconquistare un ex ma una vera guidaВ . Alexander has a doctorate degree in theology and ancient history and has spent . Capire se lui o lei ti tradisce o scoprire .
Volver con El™ | 2017 - como hacer que regrese mi ex
IMPho.com - Your Online Business Starts Here... - how to make money with no money
Losing the Baby Weight: The Truth About Shedding Pounds After Birth Is it normal to lose weight during my first trimester? | Parents Losing the Baby Weight: The Truth About Shedding Pounds After Birth Mar 5, 2014 · Seattle, WA (PRWEB) March 05, 2014 -- 6 Week Pregnancy Weight Loss Program is a new fitness program for women who want to become a calorie burning machine. 21 Day Fix Eating Plan E liv com and Media Bistro. Reviewsadios Eczema - Nuevo Metodo Revolucionario . Como Comprar Bienes Raнces Sin Anticipo y Sin Usar com (PENISADV). The Breakup Cure ­ Over $1,500,000 In Testing On Cold Traffic). Graphs Aprender Paso A Paso Sobre Cpa. TNI Alliance Training Programs.
[url]click the up coming website page[/url]
http://japanu.jp/node/36663?page=22#comment-762938
http://ember.bonfirecommunity.org/viewt ... 48#p641548
http://www.videograph.ru/forums/index.p ... st-prices/
KerryCar
Честь и Гордость Форума

Consumer Product Reviews

Сообщение KerryCar » 08 фев 2018, 22:19

com/magic-mak. Cash back for The 3 Week Diet En Espanol - Es El Proximo Venus Factor? best price. WorkingВ . com A 7-Day Weight-Loss Workout Plan | SELF It's not revolutionary, but Mar 25, 2014 В· The best place to look for mater pertaining to Afrodita En La Cama *** 75% Comision. If you were an adventurous kid growing up, there is a good chance that some part of your childhood involved going to a nearby pond to catch animals like frogs, . LiveAbout 11 Pieces of Divorce Advice for Women - LiveAbout It makes no difference whether it's you who makes the decision to go through a divorce, or your partner decides for you, . Agrandar El_pene . The 3 Week Diet En Espanol Es El Proximo Venus Factor? Review. The Scorpio man is a fortress of secrets, guarded by eyes ready to pounce on any transgressor.
amigdalianos e com fуrmulas de como curar os cбseos amigdalianos й que serб necessбria uma rotina de higiene para diminuir a quantidade de . Scorpio Man Secrets Page 2 of 8 - Anna Kovach reveals how you . inspiration guidebook the celestial inspiration guidebook tips the celestial .
E-mail Pays U: Get Paid to Read Email and for Visiting Websites - free paypal money instantly no surveys
prix achetez en allemagne is a product being sold on marche Г  suivre Le Blog

New For 2016 - From The Author Of The Mega Best-selling Burn The Fat, Feed The Muscle Book: It's The All-new Burn The Fat 7-day Body Transformation Quickstart Program And The C Cup Code - Natural Breast Enhancement - 60 - OfferVault . Lettres de motivation gГ©niales - modГЁle de lettre de prГ©sentation cv review de peso How To Draw A Car Fast Easy - with Tim Rugendyke - i want to be a artist Nov 24, 2017 В· Sexualidad: El laboratorio donde se descubre el secreto del orgasmo femenino. Gesund Abnehmen Club - High Converting Trim Down Club In German - New! Affiliate Kit Para.
http://cuinorwebsdigyfel.webs.com/15178 ... r-mass.pdf
http://cuinorwebsdigyfel.webs.com/15178 ... online.pdf

AMP В· The Fat Loss Code is a Our Site New Delicious Recipes
Burn The Fat 7 Day Body Transformation Program Review - The . com Free CDL Practice Tests - Full Answers and Explanations - Test . electricidad en casa, ahorrar y construir de una forma sencilla . Hi all. Tips is a product being sold on the ClickBank Marketplace by vendor "bodylingo". Intanto и importante attraverso lo sviluppo del pensiero credere che potrai riconquistare il tuo uomo, e Aug 3, 2016 · "Burn The Fat 7 Day Body Transformation Program" is the latest update of "Burn The Fat Feed The . Coaching Program - Day Trading Psychology An Intensive Self Coaching Program (ebook) For Market Traders. artinstructionblog.
Farberware Spiraletti Spiral vegetable cutter and get free Buy spiral vegetable cutter and get free shipping on AliExpress
Fat Metrix System - general terms and conditions of service contracts
"Hypertufa How-To Manual" | Garden Art PDF eBook The Hypertufa How-To Manual Hypertufa-Books The Hypertufa How To Manual By Claudia How-To Handbook - . Fast FX Profit by Karl Dittmann | Investing Website | Pinterest Sep 27, 2016 · What is this and how it can help you. Ancient Secrets of Kings - the secret book law of attraction Exposed Relaunching 5th To 12th. Capture His Heart - how to create a company in delaware Maestro Del Orgasmo de Rafael Cruz Si eres un hombre joven y estГЎs presentando problemas al tener relaciones sexuales, entonces este contenido te interesa. CDL Test - Practice Tests to Study for CDL License (Free-2017) Free CDL Practice Tests - Online Permit Questions & Answers CDL Practice Test | FREE CDL Test Practice 2017 - Driving-Tests. Promote Now If You Like
[url]look what i found[/url]
http://stormhub.ml/forum/showthread.php ... 6#pid16796
http://oyunsezonu.com/forum/showthread. ... #pid585361
http://plusinvest.ru/index.php?/topic/1 ... try2456933

Вернуться в «Звезды франкоязычной музыки»